Tarkvara ergonoomika

Kasutajasõbralikkus on väga oluline osa. Kui kasutaja leiab kõik nupud üles siis seda vähem on probleeme tarkvara tootjal kasutajate probeleemide lahendamisega.
Kasutan ise Windows 8.1 versiooni , kuid vanadest harjumustest on raske lahti saada. Sellepärast kasutan Shell classic start menüü programmi, mis toob tagasi start menüü, nii nagu see oli eelmisel Windowsi versioonil. Microsoft on õppinud oma veast ja uuel windows 10 versioonil on see atribuut juba sissse programmeeritud.
Paar päeva tagasi alustasin uue programmi kasutamist, mis võimaldab luua õppivad algoritme big data probleemide lahendamiseks. Näiteks finantsturgude analüüsiks või ilma ennustamiseks. Kuigi tootja lubas, et see on üks kõige kergemini kasutatavaid programme mis selles valdkonnas on loodud, osutus see parjakas pähkliks. Nii olen ma juba kaks päeva järjest õppinud seda kasutama. Kahjuks pole tootjal piisavalt näiteid sellest programmis ja hetkel uurin võimalikku asendust sellele. Seega mida vähem kasutajal probleeme selle tarkvaraga tekib, seda rohkem kasutajaid tootjale lojaalseks jääb.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s