Digitaalfotograafia

DSCN1879

Pilt liikumatust objektist siseruumis. Kompositsioon lille ja meremaaliga. Pilt on tehtud aknalaual õhtusel ajal, et saavutada hea valgustatus. Idee oli mahutada pildile maal ja lill. Teostust loen mitte väga heaks, sest paremal äärel on näha natuke tumedat ala  ja lisaks sellele võiks aknalaud olla täpselt horisontaalne pildi alumise ääre suhtes. Valgustatus on hea ja antud kaameraga, milleks on Nikon CoolPix L2, ei saakski paremat kvaliteeti loota. Pildistamisel kasutasin ainult naturaalset valgust ja pilti tegin käest.

DSCN1877

Pilt liikuvast objektist siseruumis. Eesti lipp lehvimas fööniga. Väga meeldiv kompositsioon, olen rahul, et alt nurgast paistab ka seina pistik ja natuke fööni, millega tekitasin lipus liikumist. Ma ei ole rahul faktiga, et lipuvarras on natume udune, mis on tingitud vähesest valgusest. Tahan tegelikult süüdistada oma kaamerat Nikon CoolPix L2 mis on täielik “seebikarp” ja ei suuda teha korralikku pilti madala valgusega oludes – väike ava.

DSCN1874

Pilt kiiresti liikuvast objektist õues. Olen jällegi rahul selle pildiga, kuigi nö käsipuu oleks võinud olla paralleelne pildi alumise ja ülemise servaga, aga pildistamise hetkel ma ei mõelnud selle peale. Mulle ei meeldi välguga pildistada, sest leian, et sel juhul tulevad pildis liialt esile lähedal asuvad objektid, aga kaugemal asuvad objektid pole kunagi vähemtähtsad.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s